Dzień Dziecka

Dnia 2 czerwca 2023r. w naszym przedszkolu odbył się dzień, na który wszystkie nasze przedszkolaki z ekscytacją czekały. Przedszkolny Dzień Dziecka to istna mieszanka zabaw, słodkości, malowania buziek, dmuchańców czy waty cukrowej.
Dzieci miały możliwość pozowania do zdjęć przy tęczowej ściance. Każde dziecko zabrało na pamiątkę zwierzakowego balonika.
Nad przebiegiem całej zabawy oraz całość atrakcji przygotowała Rada Rodziców.
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców, ponieważ bez ich ogromnego zaangażowania i nieocenionego wsparcia organizacja tej imprezy nie była by możliwa.
Podziękowania również dla dziewczynek z klas 8, które pomagały przy organizacji.
Dziękujemy za coroczne wsparcie firmie Uma Investments z Kutna, która tradycyjnie obdarowała przedszkolaki pringelsami.