Dzień pełen radości – młodzi mistrzowie odwiedzili Panią Burmistrz Miasta Gostynina

To był wyjątkowy dzień dla wszystkich finalistów turnieju szachowo-warcabowego. Dwunastu zwycięzców, którzy zdobyli najwyższe miejsca zarówno w kategorii szachów, jak i warcabów, miało okazję odwiedzić Panią Burmistrz Agnieszkę Korajczyk-Sztperską. Wśród uczestników znalazło się także troje najmłodszych zawodników – przedszkolaków, którzy swoim zaangażowaniem i talentem udowodnili, że wiek nie stanowi żadnej przeszkody w rozwijaniu pasji.











